Spektaklis suaugusiems „Pasakucė“

Alytaus lėlių teatras „Aitvaras“ pristato liaudies išminties motyvais paremtą komediją suaugusiems „Pasakucė“ pagal alytiškės S. Žadeikienės eiliuotą pasaką „Cipkus ir Ciba“. Tai ji – ožka – spektaklio esmė ir prasmė. Vyras ir moteris (Cipkus ir Cipkienė)analizuoja savo santykius spręsdami ožkos sveikatos sutrikimus. Spektaklyje atsispindi paprasta buitinė dviejų žmonių gyvenimo istorija perpinta juokingomis netgi kuriozinėmis situacijomis ir perteikiama smagia aktorių Rūtos Petkutės ir Jūratės Kundrotienės vaidyba dzūkiška bei žemaitiška tarme.
Skaityti daugiau

Aloviškiai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 10 dieną, Alovės kultūros namuose vyko Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas koncertas "Kai tu laiminga". Šventėje programoje dainas atliko Alovės filialo duetas, Alovės filialo folkloro ansamblis "Susiedai", Alytaus etnografinis ansamblis "Šilagėlė" ir Alovės pagrindinės mokyklos mokiniai. Visus susirinkusius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, Alytaus rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja, vykdanti skyriaus vedėjo funkcijas Česlova Mocevičienė, Monsinjoras, Alovės parapijos klebonas Stanislovas
Skaityti daugiau

Dokumentinis filmas „Pavergtųjų sukilimas“

2017 m. kovo 9 d. 18 val. Daugų kultūros centre bus rodomas istorinis-dokumentinis filmas „Pavergtųjų sukilimas". Filmo režisierė Agnė Zalanskaitė. Filme, remiantis sukilimo dalyvių ir liudininkų pasakojimai, istorikų, mokslininkų komentarais ir vertinimais, autentiška archyvine medžiaga atkuriama to meto įvykių raida, atskleidžiamas jų tragizmas ir reikšmė šiandienos Lietuvos istorijai.
Skaityti daugiau

Alekso Lemano koncertas ,,Paieškokim širdyje gėlės“

2017 m. kovo 8 dieną, tarptautinę moters dieną, išskirtinis estrados dainininko Alekso Lemano koncertas Daugų kultūros centre. Bilieto kaina 3 Eur.
Skaityti daugiau

Irmos Jurgelevičiūtės koncertinis vakaras ,,ESU…“

Perėjusi ugnį ir vandenį, saulę ir karštį, audras ir šaltį, patyrusi džiaugsmą ir negandas, apkeliavusi pusę pasaulio ir išlikusi tokia pati energinga, atvira, šilta POP muzikos žvaigždė Irma Jurgelevičiūtė atvyksta pas mus priminti dainas, į kurias suverti išgyvenimai ir džiaugsmingi atradimai, aistra ir kančia, ir ilgesys to, kas tikra. Koncerto metu dainininkės atviravimai: „Kas aš?“, „Kas mes?“, „Kas yra meilė??“, „Ar gali triukšme išgirsti tylą?“ priverčia susimąstyti kiekvieną. -
Skaityti daugiau